Size uygun açık alan ısıtma sistemi nasıl seçilir?

Açık alan ısıtma sistemi

Size uygun açık alan ısıtma sistemi nasıl seçilir?

Her açık alan ısıtma sistemi işletmenize uygun olmayabilir. Ancak piyasa da bazı ünlü sektör lideri olduğunu iddia eden firmaların tecrübesiz satıcılarının prim almak amacı ile uzun yıllar bir çok işletmeye borulu cihazlar satmışlardır. Öyle ki bizi arayan bir çok müşteriye gittiğimizde 2 metre yükseklik bile olsa borulu ısıtma sistemi takıldığını gördük. Öncelikle düşük yükseklikte uygulanan borulu ısıtma sistemi dekoratif durmaz. Yüksek ısı verdiği için borulu cihazın altında kalan müşteri aşırı sıcağa maruz kalır. Ayrıca işletme sürekli olarak anlık müşteri yoğunluğu yaşamıyorsa gereksiz yakıt israfı olur.

Borulu ısıtma sistemine karşı değiliz. Olsaydık satmazdık. Ancak anlatmak istediğimiz size uygun olan cihazı kullanmalısınız. Öncelikle işletmenizde dekoratif durmalı, ısı sorunu olmamalı ve doğalgaz tasarrufu elde etmelisiniz.

Borulu ısıtıcılar için tavan yüksekliğinizin 3 mt den fazla olmasında fayda var. Eğer işletmenizin 3 tarafıda açık ancak tavan yüksekliğiniz 3 metrenin altındaysa seramik cihaz kullanılması daha uygun olur. Eğer işletmeniz camekan tenteli bir yerse ve genelde soğuk havalarda kapalı duruyorsa kesinlikle sıcak hava üretici cihaz olmalıdır. Aksi halde işletmede buharlaşma olur ve tente den damlamalar görürsünüz. Bu nedenle bizi arayın ücretsiz keşif yapalım. Amacımız önecelikle size uygun sistemi sunmaktır. Tel:+905432564797

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


X
Konuşmayı başlat
Yardım Gerekiyor mu?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?