Biz Kimiz?

Toggo 2001 yılında Medya ve Reklamcılık sektörü ile ticari hayatına başlamıştır. Gün geçtikçe bünyesine farklı sektörlerden farklı markalarla ticaret hayatına devam etmiştir. Bünyemizde ki firmalar ve faaliyet alanları aşağıda ki gibidir.

Toggo Bilişim ve Reklam Hizmetleri : Firmaların kurumsal kimlik tasarımlarının yapılması, Görsel, İşitsel ve İnternet reklamlarının planlanıp PR çalışmalarının takibinin yapılması. Sosyal Medya ve İnternet Reklamları yönetimi. Web Tasarımı, E-Ticaret sitesi, CRM vb yazılımların tasarımı ve yönetiminin yapılması hizmetlerini vermektedir.  Ayrıca E-Fatura ve E-Dönüşüm konusunda firmalara modern teknik altyapısı ile tam destek hizmet vermektedir.

Toggo Gıda ve Sarf Malzemeleri : Ofis, Otel, Güzellik Merkezi, Spa, Kafe ve Restoran gibi firmalara toptan Gıda ve Sarf Malzemeleri temin etmektedir.

Gıda Tedarik : Son yıllarda gelişen bir pazar olan E-Ticaret sektöründe önemli bir yer edinmiş bir Markamızdır. 8 pazar yerinde mağazası olan Gıda Tedarik ayrıca www.gidatedarik.com üstünden de satışını gerçekleştirmektedir. Gıda Tedarik portföyünde 3000 den fazla süper market ürünleri bulundurmaktadır.

Toggo Enerji Isıtma Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri : Hoşseven markasının Açık Alan Isıtma sistemleri olan doğal gazlı radyant ısıtma sistemlerinin Yetkili Servisi ve Bayisidir.

list-image

Müşteri Hizmetleri

Bize Ulaşın : 0543 256 47 97

list-image

Güvenli Kargo

Hasarlı kargolara hızlı çözüm

list-image

Kredi Karı ile Ödeme

Kredi kartı, Mail order ile ödeme

list-image

Hızlı Teslimat

Ürünler 3 gün içinde kargolanır.

list-image

Para İade Garantisi

14 gün içinde para iade garantisi

list-image

Esnek Ödeme

Esnek ödeme imkanları

list-image

Ücretsiz Kargo

Kargo-Nakliye Firmamıza aittir.